OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Zwykła – 9.02.2020
8 lutego 2020 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji, na utrzymanie, remonty i działalność domów rekolekcyjnych.

We wtorek we wspomnienie NMP z Lourdes będziemy przeżywać w naszej parafii dzień chorych. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00, podczas której udzielimy też sakramentu namaszczenia chorych. W związku z tym we wtorek nie będzie Mszy św. porannej o godz. 6.30.

We wtorek na 19.00 zapraszamy na katechezę dorosłych. Będzie to katecheza mistagogiczna o chrzcie.

W środę na godz. 18.00 zapraszamy do salek wszystkich uczestników wrześniowej pielgrzymki do Włoch. Na tym spotkaniu wpłacimy zaliczkę w wysokości 300 zł od osoby.

W piątek na 19.00 zapraszamy na modlitewne czuwanie ze słowem Bożym.

Dziękujemy naszym niezawodnym strażakom za pracę przy usunięciu starych brzóz przy kościele. Zapewniamy, że zgodnie z decyzją Referatu Ochrony Środowiska zostaną dokonane nowe nasadzenia drzew, kiedy tylko usunięte zostaną ścięte pnie i gałęzie.

W sobotę 29 lutego w kościele p.w. MB Częstochowskiej w Knurowie odbędzie się dzień skupienia dla Grup Modlitewnych św. o. Pio. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii.

Obchody Liturgiczne:
– poniedziałek – wspomnienie św. Scholastyki
– wtorek – wspomnienie NMP z Lourdes
– piątek – święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy

Oaza Młodzieżowa ma spotkanie w piątek, począwszy od Mszy św. wieczornej
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby archidiecezji. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii, także na bieżące inwestycje, m.in. remont naszych organów.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i pięknego tygodnia.