OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Wielkanocna – 6 maj 2018

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, w szczególności na remont dachu naszego kościoła. Na 16.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
W tygodniu nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o 17.30, a w środę po Mszy św. szkolnej.
Diakoni WŚSD rozpoczynają dziś rekolekcje przed święceniami prezbiteratu, które przyjmą w najbliższą sobotę 12 maja o godz. 10.00 w katowickiej katedrze. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, szczególnie polecając diakona Macieja.
W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. W poniedziałek po Mszy św. porannej pójdziemy z modlitwą do krzyża na skrzyżowaniu ulic Zwycięstwa i Swobody, we wtorek do krzyża na cmentarzu, a w środę o 7.15 spotkamy się przy krzyżu obok przedszkola.
Od piątku rozpoczniemy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
W piątek na 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną, którą przygotuje młodzież parafii.
W przyszłą niedzielę dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. Uroczystość będzie miała miejsce na Mszy św. o godz. 10.30. Dla dzieci i ich rodziców zostaną zarezerwowane ławki.

Obchody liturgiczne:
– wtorek – Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
– niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00
Dzieci Maryi w najbliższą sobotę o godz. 9.30.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby parafii, a także za ofiary przelewane na konto parafii. Za tydzień kolekta na ten sam cel.
Wszystkim życzymy radosnej i błogosławionej niedzieli, a potem pomyślnego tygodnia.