OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Zwykła 12.02.2023
11 lutego 2023 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory o 16.00.

W poniedziałek o 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach czcicieli MB Fatimskiej, a po niej odmówimy Różaniec fatimski.

W środę o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy w salkach.

W piątek o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę, 18 lutego, przypada w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach wiecznej adoracji.

– wtorek – święto św. Cyryla i Metodego

Grupy Duszpasterskie:

Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby parafii, a także za te przelane na parafialne konto. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona także na potrzeby parafii. Dziś jeszcze po każdej Mszy św. zarządzona przez ks. Arcybiskupa zbiórka na pomoc poszkodowanym w katastrofie w Katowicach-Szopienicach.

Życzymy wszystkim Parafianom radosnego świętowania niedzieli i dobrego, bezpiecznego tygodnia.