OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Zwykła 13.02.2022

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na Różaniec fatimski o 16.00.

O 16.30 Msza św. w intencjach czcicieli MB Fatimskiej.

W środę o 17.00 Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o Pio, a po niej spotkanie w salkach.

W piątek o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Obchody liturgiczne:

– poniedziałek – święto św. Cyryla i Metodego

Ogłoszenie dla Róż Żywego Różańca:

Wszystkich należących do Róż Różańcowych prosimy o kontakt ze swoim zelatorem (osobą odpowiedzialną za Różę), aby potwierdzić gotowość odmawiania Różańca we wspólnocie i przypomnieć porządek odmawianych Tajemnic.

Zapraszamy też chętnych, którzy chcieliby dołączyć do tej modlitewnej ofensywy w ważnych sprawach parafii, Kościoła i świata. Zobowiązanie polega przede wszystkim na odmówieniu codziennie jednej dziesiątki Różańca wg przyporządkowanych tajemnic. W ten sposób trwa nieustanna modlitwa i we Wspólnocie rozważane są codziennie wszystkie tajemnice zbawienia. Do każdej Róży przynależy 20 osób, tyle ile jest różańcowych tajemnic. Chętnych, którzy chcieliby się przyłączyć do tej modlitwy prosimy o zapisanie się w zakrystii. Po jakimś czasie zelator Róży skontaktuje się, aby uzgodnić szczegóły.

Piąta Róża, której zelatorką była śp. Łucja Spadek, jest teraz prowadzona przez p. Bronisławę Matula.

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby parafii, a także za te przelane na konto parafii. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona także na potrzeby parafii.

Życzymy wszystkim Parafianom radosnego świętowania niedzieli i dobrego, bezpiecznego tygodnia.