OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Zapraszamy dziś na Niedzielne nieszpory o godz. 16.00.

We wtorek w naszej parafii będzie miała miejsce całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach wiecznej adoracji odbywającej się co roku w naszej archidiecezji. Zapraszamy przez cały dzień od Mszy porannej, aż do wieczornej.

W środę na Mszę św. o 17.00 zaprasza Grupa Modlitewna św. o. Pio, a po Mszy św. na spotkanie w salkach.

Na Mszy św. szkolnej zostaną poświęcone Skarbce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie ich rodziców w kościele.

Także w środę kolejna katecheza dorosłych – tematem będzie wielka tragedia wielkiej rewolucji, a gościem specjalnym historyk p. Tomasz Anton. Zapraszamy na godz. 19.00 do salek.

W piątek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
W piątek o 19.00 godzina modlitewna, na którą zaprasza Wspólnota Dorosłych.

Obchody liturgiczne tygodnia:
– sobota – święto katedry św. Piotra Apostoła

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną w poniedziałek i na spotkanie formacyjne.

Trwa remont naszych salek. Wymienione zostały ostatnie drewniane okna, położone kafelki w aneksie kuchennym, częściowo wymieniono instalacje wodne. Wszystko wykonywane jest systemem gospodarczym, dlatego prosimy o pomoc. W najbliższym czasie będą to prace przy malowaniu ścian. Naszych panów dysponujących czasem prosimy codziennie od 9.00. Od tej pomocy zależy tempo prac i termin przywrócenia wszystkich salek do użytku.
Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby naszej parafii. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona także na potrzeby naszej parafii.
Wszystkim życzymy świętej niedzieli i pięknego tygodnia.

Organizowana jest narodowa pielgrzymka do Rzymu z udziałem ks. arcybiskupa Wiktora Skworca, z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Termin: 15.05.2020 – 17.05.2020. Szczegóły na plakacie.