OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Zwykła – 17 luty 2019

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Zapraszamy dziś na Niedzielne nieszpory o godz. 16.00.
Dziś alumni naszego Seminarium rozpoczynają rekolekcje przed święceniami diakonatu, wśród nich nasz stażysta Paweł Wojtała. Pamiętajmy o nich w modlitwie. Święcenia odbędą się w sobotę 23.02 w Halembie.

W poniedziałek w naszej parafii będzie miała miejsce całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach wiecznej adoracji odbywającej się co roku w naszej archidiecezji. Zapraszamy przez cały dzień od Mszy porannej, aż do wieczornej.
W środę na Mszę św. o 17.00 zaprasza Grupa Modlitewna św. o. Pio, a po Mszy św. na spotkanie w salkach.
W piątek o 19.00 godzina modlitewna, na którą zaprasza Grupa Modlitewna św. o. Pio.

Obchody liturgiczne tygodnia:
– piątek – święto katedry św. Piotra Apostoła
– sobota – wspomnienie św. Polikarpa biskupa i męczennika
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby naszej parafii. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona także na potrzeby naszej parafii.
Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a wypoczywającym na feriach prawdziwego wytchnienia i bezpiecznych powrotów.