Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W poniedziałek 10 czerwca na 20.30 zapraszamy do kościoła wszystkich, którzy pragną uczestniczyć w tegorocznej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. W intencji pielgrzymów pomodlimy się Różańcem, a po Apelu Jasnogórskim, będzie można zapisać się na listę uczestników. Termin pielgrzymki 22-24 czerwca br. W tym roku koszt udziału wyniesie 150 zł.

W kościele będzie wyłożona księga intencji, którą poniesiemy w pielgrzymce. Zachęcamy, aby do niej wpisywać swoje intencje.

W czwartek o 18.00 Msza św. w intencji czcicieli MB Fatimskiej, procesja z figurą Matki Bożej i Różaniec.

W piątek o 19.00 czuwanie modlitewne ze Wspólnotą Dorosłych i Zespołem Młodzieżowym.

Wspólnota Dorosłych zaprasza w poniedziałek na Mszę św. wieczorną i spotkanie formacyjne.

Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30

Obchody liturgiczne tygodnia:

– wtorek – wspomnienie św. Barnaby

– środa – wspomnienie bł. męczenników Józefa Czempiela, Emila Szramka i towarzyszy

– czwartek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy

– piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na Wydział Teologiczny UŚ. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy trwania w świętej radości w Dzień Pański i w każdy dzień nowego tygodnia.