OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI Niedziela Zwykła 13.06.2021
12 czerwca 2021 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Parafia przeżywa dziś wielkie święto. Nasz parafianin neoprezbiter o. Tarsycjusz o 12.00 odprawi swoją Mszę św. prymicyjną.

Na 16.00 zapraszamy dziś na Różaniec Fatimski z procesją.

Zmieniły się przepisy dotyczące liczby obecnych w kościele. Może nas być 50%

W środę o 17.00 Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio.

W piątek od 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę 19 czerwca w godzinach od 15.00 do 17.30 o. Tarsycjusz zaprasza parafian do wspólnego świętowania przy stole w salkach katechetycznych.

Nasz Neoprezbiter w przyszłą niedzielę wygłosi u nas homilię i będzie udzielał wszystkim parafianom prymicyjnego błogosławieństwa.

Przypominamy, że w dniach 27 i 28 czerwca będziemy szli z parafialną pielgrzymką na Janą Górę.

W związku z przesunięciem terminu naszej pielgrzymki do Włoch i wynikłymi przypadkami losowymi, kilkanaście osób zrezygnowało z wyjazdu. Mamy więc wolne miejsca i zapraszamy do udziału chętnych. Na listę uczestników można wpisać się w kancelarii parafialnej do 10 lipca. (Termin wyjazdu 17 – 26 września).

Jeszcze raz i jeszcze mocniej prosimy mężczyzn o pomoc przy układaniu kostki w parku cmentarnym. Codziennie od 9.00.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala

– czwartek – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii.

Za tydzień kolekta także na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy błogosławionej, pogodnej i spokojnej niedzieli, a potem dobrego, pomyślnego tygodnia.