OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI Niedziela Zwykła – 14.06.2020

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory z procesją teoforyczną.

W tygodniu nabożeństwo oktawy Bożego Ciała z procesją przeżywać będziemy do czwartku, zawsze po Mszy św. wieczornej.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia procesji Bożego Ciała. Była ona inna niż zwykle. Dziękujemy strażakom, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo, budującym ołtarze, niosącym baldachim, wszystkim, którzy troszczyli się o przyozdobienie naszego kościoła, nagłośnienie i którzy odświętnie przybrali swoje domy, naszym organistom, służbie liturgicznej i wszystkim zgromadzonym przy ołtarzach, dającym świadectwo żywej wiary. Bóg zapłać!

W środę o 17.00 Msza św. w intencji Grupy modlitewnej św. o. Pio.

W czwartek po Mszy św. wieczornej będzie czynna Poradnia Życia Rodzinnego.

W piątek będziemy przeżywali uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. porannej odprawimy nabożeństwo, a na 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Na 19.00 nasza młodzież zaprasza na czuwanie modlitewne.

Zachęcamy do codziennego nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej kaplicy.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– środa – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego

– piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

– sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

Można już wpłacać składkę prenumeraty Gościa Niedzielnego za III kwartał.

Można też zamawiać intencje Mszy świętych, które księża odprawią podczas swoich urlopów w lipcu i sierpniu.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii.

Za tydzień kolekta także na potrzeby naszej parafii.

Parafia nie organizuje w tym roku pielgrzymki na Jasną Górę. Wyjście reprezentacji to prywatna inicjatywa.

Wszystkim życzymy błogosławionej, spokojnej niedzieli i dobrego, pomyślnego tygodnia.