OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela Zwykła 19.06.2022

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory z procesją teoforyczną.

W tygodniu nabożeństwo oktawy Bożego Ciała z procesją przeżywać będziemy do czwartku, zawsze po Mszy św. wieczornej.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia procesji Bożego Ciała. Dziękujemy strażakom, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo, budującym ołtarze, niosącym baldachim, rodzicom i dzieciom komunijnym, sypiącym kwiaty, wszystkim którzy troszczyli się o przyozdobienie naszego kościoła i którzy odświętnie przybrali swoje domy, naszym organistom, służbie liturgicznej i wszystkim dającym świadectwo żywej wiary. Bóg zapłać!

Zachęcamy do codziennego nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej kaplicy.

W poniedziałek o 19.00 na probostwie spotkanie Rady Parafialnej.

W czwartek o 19.00 Katecheza Dorosłych. Zapraszamy. Tematem będą misje i misjonarze w średniowiecznej Europie.

W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

O godz. 8.00 w piątek zostanie odprawiona Msza św. w intencji uczniów, wychowawców nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paniówkach, na zakończenie roku szkolnego.

W sobotę o godz. 6.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji pielgrzymów wyruszających na Jasną Górę. Po Mszy św. autokar zawiezie nas na miejsce, skąd wyruszymy.

Rodzicom, którzy wysyłają dzieci na kolonie i obozy letnie zalecamy, by do kierownictwa skierowali pisemne żądanie, aby ich dzieci mogły spełniać praktyki religijne, a przede wszystkim uczestniczyć w niedzielnej Mszy św.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– wtorek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

– czwartek – Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

– piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

– sobota– wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii.

Za tydzień kolekta na Stolicę Apostolską tzw. świętopietrze.

Wszystkim życzymy błogosławionej, spokojnej niedzieli i dobrego, pomyślnego tygodnia.