OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na aktualne potrzeby naszej parafii.

Dziś słowo Boże głosi nam o. Tarsycjusz, neoprezbiter, a po każdej Mszy św. będzie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W tym roku nie możemy się jeszcze spotkać na uroczystej wspólnej Mszy św. kończącej rok szkolny. Utrudniają to obowiązujące przepisy. Za Boże łaski udzielone w tym roku uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły będziemy dziękować w środę na Mszy św. szkolnej.

W czwartek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji p. katechetki Magdaleny Marek, jako podziękowanie od dzieci komunijnych i ich rodziców.

Już teraz informujemy, że podczas wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki 18.30 -19.30 i w piątki 7.00 – 8.00

Serdeczne podziękowania składamy p. Sołtysowi i tym, którzy mu dzielnie pomagali przy układaniu brukowej drogi w parku cmentarnym. To była ciężka praca, ale bardzo pożyteczna dla nas wszystkich. Bóg zapłać.

Prosimy, aby zapisani na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę, do jutra (do poniedziałku) uzupełnili wpłaty, aby można było zamówić autokar. Do jutra też można jeszcze zapisać się na tę pielgrzymkę. Przypominamy, że będzie ona dwudniowa, w niedzielę 27 czerwca i w poniedziałek 28 czerwca.

Przypominamy też o wrześniowej pielgrzymce do Włoch (17 – 26.09.2021), można się na nią zapisywać jeszcze do 10 lipca w kancelarii parafialnej.

Podczas urlopów księża będą codziennie odprawiali Eucharystię, jeśli ktoś chciałby powierzyć nam jakąś intencję Mszy św., to można to uczynić w zakrystii, w kancelarii, albo wprost przekazując księdzu.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

– czwartek – Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

Grupy duszpasterskie:

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną i spotkanie formacyjne w poniedziałek.

Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00

Prosimy o uzupełnienie wpłat za II kwartał i wpłaty za III kwartał prenumeraty Gościa Niedzielnego.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii.

Za tydzień kolekta także na potrzeby parafii.

Wszystkim życzymy błogosławionej, spokojnej niedzieli i dobrego, pomyślnego tygodnia.