OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela Zwykła – 23.06.2019
22 czerwca 2019 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, zwłaszcza dokończenie remontów.
Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory z procesją teoforyczną.
W tygodniu nabożeństwo oktawy Bożego Ciała z procesją przeżywać będziemy do czwartku, zawsze po Mszy św. wieczornej.
Jutro na Jasnej Górze Msza św. w int. parafian w kaplicy Matki Bożej o 14.30.

Podczas wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki 18.30 -19.30 i w piątki 7.00 – 8.00

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia procesji Bożego Ciała. Dziękujemy strażakom, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo, budującym ołtarze, niosącym baldachim, rodzicom i dzieciom komunijnym, sypiącym kwiaty, wszystkim którzy troszczyli się o przyozdobienie naszego kościoła i którzy odświętnie przybrali swoje domy, naszym organistom, służbie liturgicznej i wszystkim dającym świadectwo żywej wiary. Bóg zapłać!

Zachęcamy do codziennego nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej nowej kaplicy.

Rodzicom, którzy wysyłają dzieci na kolonie i obozy letnie zalecamy, by do kierownictwa skierowali pisemne żądanie, aby ich dzieci mogły spełniać praktyki religijne, a przede wszystkim uczestniczyć w niedzielnej Mszy św.

Do piątku można jeszcze składać intencje mszalne, w których proboszcz będzie mógł odprawić Msze święte podczas lipcowego urlopu.
Prosimy również o dostarczenie do czwartku intencji Mszy świętych zamówionych do 14.07.2019r.

W dniach od 29 czerwca do 28 lipca, podczas urlopu proboszcza, administratorami parafii będą ks. Jacek Kempa, o. Kalikst Mryka i o. Eligiusz Mazur.

Obchody liturgiczne tygodnia:
poniedziałek – Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela
piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
sobota – Uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu kolekta na potrzeby Stolicy Apostolskiej – tzw. Świętopietrze.

Prosimy o uzupełnienie wpłat za II kwartał i wpłaty za III kwartał prenumeraty Gościa Niedzielnego.
Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii.
Za tydzień kolekta także na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy błogosławionej, spokojnej niedzieli i dobrego, pomyślnego tygodnia, wypoczywającym udanych wakacji.