OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela Zwykła 25.06.2023

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

Na 16.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory.

W poniedziałek na Jasnej Górze o godz. 14.30 zostanie odprawiona Msza św. za wszystkich naszych parafian.

W tym tygodniu przypada I sobota nowego miesiąca. O 6.30 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.

Przypominamy, że od przyszłej niedzieli będziemy sprawowali Msze św. wg trybu wakacyjnego. Nie będzie niedzielnej Mszy św. o godz. 12.00. Od poniedziałku 3 lipca także Msze św. w tygodniu będą odprawiane tylko raz dziennie.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– środa – wspomnienie św. Ireneusza

– czwartek – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

Za tydzień kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Prosimy o wpłaty za III kwartał z tytułu prenumeraty Gościa Niedzielnego.

Kancelaria parafialna podczas wakacji będzie czynna w poniedziałki 18.30 – 19.30 i w piątki 7.00 – 8.00.

Od 2 – 31 lipca, na czas urlopu proboszcza, administratorem parafii będzie ks. Sebastian Heliosz.

Jeżeli ktoś chciałby jeszcze powierzyć intencje mszalne do odprawienia podczas urlopu, to można to uczynić jeszcze w tym tygodniu.

Wszystkim życzymy błogosławionej, spokojnej niedzieli i dobrego, pomyślnego tygodnia, wypoczywającym udanych wakacji.