OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII Niedziela Zwykła 26.06.2022

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

Na 16.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory.

We wtorek na Jasnej Górze o godz. 9.30 zostanie odprawiona Msza św. za wszystkich naszych parafian.

Okazja do spowiedzi dla dzieci w środę od 16.00.

W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota nowego miesiąca.

W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Spowiedź w piątek od godz. 17.00.

W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca, a także intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i po Mszy św. Różaniec.

Przypominamy, że od przyszłej niedzieli będziemy sprawowali Msze św. wg trybu wakacyjnego. Nie będzie niedzielnej Mszy św. o godz. 12.00. Od poniedziałku 4 lipca także Msze św. w tygodniu będą odprawiane tylko raz dziennie.

Obchody liturgiczne tygodnia:

• wtorek – wspomnienie św. Ireneusza

• środa – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

Za tydzień kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Prosimy o wpłaty za III kwartał z tytułu prenumeraty Gościa Niedzielnego.

Kancelaria parafialna podczas wakacji będzie czynna w poniedziałki 18.30-19.30 i w piątki 7.00 – 8.00

Są jeszcze wolne intencje w lipcu.

Nasza parafia organizuje w wakacje 3 wyjazdy dla dzieci z opiekunami i dorosłych.

1. wycieczka w środę 6 lipca do Piekar Śl., Świerklańca i planetarium

2. wyjazd w środę 20 lipca do Tyńca i Krakowa

3. wycieczka w środę 10 sierpnia do Łodzi i otwartego niedawno orientarium.

Plan pierwszej wycieczki na stronie internetowej i na kartkach z tyłu kościoła. Zapisy wraz z całkowitą kwotą za wyjazd w kancelarii parafialnej, zakrystii i u ks. Sebastiana.

Prosimy aby żadne dziecko nie jechało bez opiekuna. Oczywiście jeden dorosły może być opiekunem dla kilkorga dzieci.

Wszystkim życzymy błogosławionej, spokojnej niedzieli i dobrego, pomyślnego tygodnia, wypoczywającym udanych wakacji.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Sołtysowi i jego współpracownikom, którzy wykonali parking przed probostwem. Była to praca trudna i czasochłonna. Za włożony wysiłek i poświęcony czas składamy serdeczne Bóg zapłać.