OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII Niedziela Zwykła 27.06.2021
26 czerwca 2021 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.

Na 16.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory.

Jutro o 15.30 na Jasnej Górze zostanie odprawiona Msza św. w intencji parafian. Dotrzemy tam z pieszą pielgrzymką parafialną.

Podczas wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki 18.30 -19.30 i w piątki 7.00 – 8.00.

Od czwartku 1 lipca Msze święte będziemy odprawiać wg porządku wakacyjnego. W niedziele nie będzie Mszy św. o 12.00. W tygodniu Msze poranne będą tylko we wtorki i soboty o 6.30. Msza wieczorna o 18.00 w poniedziałek, czwartek i piątek, w środę o 17.00.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota nowego miesiąca.

W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza biskupa i męczennika

– wtorek – uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła.

– sobota – święto św. Tomasza, Apostoła.

Prosimy o uzupełnienie wpłat za III kwartał prenumeraty Gościa Niedzielnego.

Przypominamy o wrześniowej pielgrzymce do Włoch (17 – 26.09.2021), można się na nią zapisywać jeszcze do 10 lipca w kancelarii parafialnej.

Podczas urlopów księża będą codziennie odprawiali Eucharystię, jeśli ktoś chciałby powierzyć nam jakąś intencję Mszy św., to można to uczynić w zakrystii, w kancelarii, albo wprost przekazując księdzu.

Rodzicom, którzy wysyłają dzieci na kolonie i obozy letnie zalecamy, by do kierownictwa skierowali pisemne żądanie, aby ich dzieci mogły spełniać praktyki religijne, a przede wszystkim uczestniczyć w niedzielnej Mszy św.

Prosimy o dostarczenie do czwartku intencji Mszy świętych zamówionych do 25 lipca br.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Wszystkim życzymy błogosławionej, spokojnej niedzieli i dobrego, pomyślnego tygodnia, wypoczywającym udanych wakacji.