OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV Niedziela Zwykła 3.07.2022

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Na 16.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

W środę o godz. 8.00 Msza św. w intencji naszych Seniorów, emerytów i rencistów.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– środa – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

– czwartek – I czwartek miesiąca

– piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

W dniach od 8 lipca do 6 sierpnia, w czasie urlopu proboszcza, administratorem parafii będzie ks. Sebastian Heliosz.

Prosimy o dostarczenie do czwartku intencji Mszy świętych zamówionych do 31 lipca.

Wszystkim życzymy opieki Bożej Opatrzności, udanej, świętej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach, prawdziwego wytchnienia i duchowej odnowy.

Są jeszcze miejsca na wycieczkę do Piekar Śl., Świerklańca i planetarium. Wyjazd w środę 6 lipca. Zapisy jeszcze do poniedziałku.

Prosimy, aby żadne dziecko nie jechało bez opiekuna. Oczywiście jeden dorosły może być opiekunem dla kilkorga dzieci.