OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX Niedziela Zwykła – 11.08.2019

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
Zapraszamy dziś na nieszpory o godz. 16.00.

We wtorek przypada Dzień Fatimski. Dodatkowo odprawimy Mszę św. wieczorną o godz. 18.00, a po niej odmówimy różaniec fatimski i pójdziemy z procesją wokół kościoła.

W czwartek obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o 8.00, 10.30 i o 16.30. Na Mszach św. poświęcimy zioła i kwiaty.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, dlatego zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Wspólnie odmówimy też Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę odbędzie się stanowa pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej. Z naszej parafii pojedzie autokar. Wyjazd o 7.00 z parkingu przy Domu Katechetycznym.

Obchody liturgiczne tygodnia:
– środa – wspomnienie Maksymiliana Marii Kolbego.
– czwartek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP.
– sobota – uroczystość św. Jacka, Patrona archidiecezji i metropolii katowickiej.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie także na potrzeby parafii.

Wszystkim życzymy świętej niedzieli, dobrego wypoczynku i pomnożenia dóbr duchowych, a potem wielu sił w naszej codzienności.