OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX Niedziela Zwykła – 12 sierpień 2018
11 sierpnia 2018 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
Zapraszamy dziś na nieszpory o godz. 16.00.
W poniedziałek przypada Dzień Fatimski. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną, różaniec fatimski.
W środę obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o 8.00, 10.30 i o 16.30. Na Mszach św. poświęcimy zioła i kwiaty. Msza św. o 16.30 w int. Grupy Modlitewnej św. o.Pio.
W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, dlatego zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Wspólnie odmówimy też Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. neoprezbitera Macieja Niesporka. Będzie nam głosił słowo i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.
W przyszłą niedzielę odbędzie się stanowa pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej. Z naszej parafii pojedzie autokar. Wyjazd o 7.00 z parkingu przy Domu Katechetycznym. Są jeszcze wolne miejsca, chętnych prosimy o zapisy jutro od 9.00 do 10.00 w salkach. Do czwartku będzie jeszcze możliwość zapisów w zakrystii.

Obchody liturgiczne tygodnia:
– wtorek – wspomnienie Maksymiliana Marii Kolbego
– środa – Uroczystość Wniebowzięcia NMP
– piątek – uroczystość św. Jacka, Patrona archidiecezji i metropolii katowickiej

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie także na potrzeby parafii.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego wypoczynku i pomnożenia dóbr duchowych, a potem wielu sił w naszej codzienności.