OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX Niedziela Zwykła 7.08.2022
6 sierpnia 2022 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego.

Zapraszamy dziś na nieszpory o godz. 16.00.

Wyjazd na wycieczkę do Łodzi – 10 sierpnia, środa, o godz. 6.15.

W sobotę przypada Dzień Fatimski. Msza św. wieczorna w intencjach czcicieli MB Fatimskiej o godz. 18.00, a po niej odmówimy Różaniec fatimski i pójdziemy z procesją wokół kościoła.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – wspomnienie św. Dominika prezbitera

– wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

– środa – święto św. Wawrzyńca

– czwartek – wspomnienie św. Klary

W niedzielę, 21 sierpnia, odbędzie się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Boskiej Piekarskiej. Chętnych na wyjazd autokarowy prosimy o zapisy w zakrystii oraz w najbliższy poniedziałek od 9.00 do 10.00 w Domu Parafialnym.

Ks. Sebastian w czasie swojego urlopu ma jeszcze trochę wolnych intencji mszalnych. Zainteresowanych prosimy o ich złożenie do najbliższej środy.

Prosimy o dostarczenie do czwartku intencji Mszy św. zamówionych do 28.08.2022r.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy świętej niedzieli, dobrego wypoczynku i pomnożenia dóbr duchowych, a potem wielu sił w naszej codzienności.