OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII Niedziela Zwykła 24.07.2022
23 lipca 2022 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na kryptę katedry.

Jutro wspominamy św. Krzysztofa, patrona kierowców. Dlatego dziś po każdej Mszy św. nastąpi błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Ofiary składane przy tej okazji będą przekazane ks. Waldemarowi Potrapelukowi, misjonarzowi w Zambii, na potrzeby transportowe misji.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W piątek o 18.00 w dniu wspomnienia św. Marty, zostanie odprawiona Msza św. w intencji Koła Gospodyń Wiejskich z Paniówek.

Obchody liturgiczne tygodnia:

poniedziałek – święto św. Jakuba Apostoła.

– wtorek – wspomnienie św. Joachima i Anny

– piątek – wspomnienie św. Marty

Zapraszamy wszystkich na wycieczkę do Łodzi i niedawno otwartego orientarium. Wyjazd ma charakter edukacyjno-rekreacyjny. W czasie zwiedzania zoo towarzyszyć na będzie przewodnik – opiekun zwierząt, który podzieli się z nami swoją wiedzą biologiczną i pokaże niedostępne dla zwykłych zwiedzających miejsca. Jak czas pozwoli zobaczymy też kilka atrakcji w samej Łodzi. Zapraszamy do zapisów w zakrystii, kancelarii i u ks. Sebastiana. W czasie zapisów prosimy podać imię i nazwisko uczestnika wycieczki i zapłacić całą kwotę za wyjazd. Bliższe informacje przy zapisach lub u organizatora.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na kryptę katedry

Za tydzień kolekta na renowację katedry.

Wszystkim życzymy, spokojnej i świętej niedzieli i wszelkiej pomyślności w nowym tygodniu.