OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII Niedziela Zwykła – 26.07.2020
27 lipca 2020 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W sobotę rozpoczyna się miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia wstrzemięźliwości od napojów alkoholowych w intencji zniewolonych nałogami i za rodziny dotknięte nieszczęściem alkoholizmu. Swoje zobowiązania można wpisać w Księdze Trzeźwości wyłożonej ma stoliku.

W środę o 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Koła Gospodyń Wiejskich z Paniówek.

W tym tygodniu przypada I sobota nowego miesiąca, o 6.30 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.

W przyszłą niedzielę przypada odpust Porcjunkuli.

Obchody liturgiczne tygodnia:

środa – wspomnienie św. Marty

piątek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli

sobota – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego

Dziś po każdej Mszy św. nastąpi błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Złożone ofiary będą przeznaczone na transportowe potrzeby naszego misjonarza w Zambii. Poświęcony brelok przeznaczony jest dla kierowców błogosławionych pojazdów.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby parafii.

Za tydzień kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.

Wszystkim życzymy, spokojnej i świętej niedzieli i wszelkiej pomyślności w nowym tygodniu.