OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX Niedziela Zwykła 14.08.2022

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.

Zapraszamy dziś na Nieszpory niedzielne na godzinę 16.00

Jutro obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. będą jak w niedzielę, o 8.00, 10.30 i 16.30. Na Mszach świętych zostaną poświęcone kwiaty i zioła. W związku ze świętem kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.

W środę o godz. 17.00 Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 17.00 i na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę odbędzie się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Boskiej Piekarskiej. Chętnych na wyjazd autokarowy prosimy o zapisy w zakrystii jeszcze do wtorku. Wyjazd nastąpi w niedzielę o godz. 7.00 z parkingu przy Domu Parafialnym.

Obchody liturgiczne tygodnia:

– środa – uroczystość św. Jacka

– sobota – wspomnienie św. Bernarda

Zelatorzy Żywego Różańca przypominają o wpłacie składek.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na potrzeby parafii. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na renowację katedry.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia. Wszystkim wypoczywającym udanych wakacji.