OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII Niedziela Zwykła 29.08.2021
27 sierpnia 2021 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii

Zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 16.00

Od środy wracamy do normalnego porządku Mszy świętych. W niedzielę (przyszłą) będzie już Msza św. o 12.00, a w tygodniu codziennie rano i wieczorem.

W środę o 8.00 Msza św. w intencji Seniorów, Emerytów i Rencistów naszej parafii. O 17.00 Msza św. szkolna w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły i przedszkola, z poświęceniem tornistrów i przyborów szkolnych pierwszoklasistów.

W środę od 16.00 okazja do spowiedzi dla dzieci.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Od 17.00 zapraszamy do spowiedzi dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej. W ich intencji i w intencji ich rodziców przez kolejne 9 pierwszych piątków będzie odprawiana Msza św. o godz. 18.00.

W piątek na 18.00 zapraszamy na Mszę św. młodzież naszej parafii. O 19.00 w kościele spotkanie organizacyjne i modlitewne kandydatów do bierzmowania, którzy mają przyjąć ten sakrament 29 września br.

W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji członków Żywego Różańca.

Grupy duszpasterskie.

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00

Dzieci Maryi spotkają się na porannej Mszy św. w sobotę, a potem na wspólnym śniadaniu.

– piątek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża

Godziny urzędowania kancelarii parafialnej: poniedziałek 18.30 – 19.30, środa 7.00 – 8.00, piątek od 7.00 – 8.00 i 15.30 -17.30.

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby archidiecezji, w szczególności na działalność edukacyjno-wychowawczą wśród młodzieży i na utrzymanie kościoła akademickiego.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego nowego tygodnia.