OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII Niedziela Zwykła – 6.09.2020
5 września 2020 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 16.00

W środę o 17.00 Msza św. szkolna, na którą zapraszamy w szczególności uczniów szkoły podstawowej.

W piątek na 16.00 zapraszamy do kościoła rodziców z dziećmi, które w najbliższą niedzielę na Mszy św. o 12.00 mają przystąpić do I Komunii Świętej. Po krótkiej próbie będzie dla nich czas na pierwszą spowiedź.

W piątek o 19.00 modlitewne czuwanie, podczas którego w Lectio Divina spotkamy się ze słowem Bożym. Zakończenie o 20.00.

W sobotę o 15.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji rolników, ogrodników, sadowników, hodowców, pszczelarzy i działkowców jako podziękowanie za tegoroczne plony.

W przyszłą niedzielę o 16.30 odprawimy Mszę św. w intencji czcicieli MB Fatimskiej. Przedtem o 16.00 odmówimy Różaniec fatimski, a po Mszy św. pójdziemy w procesji z figurą Matki Bożej.

Grupy Duszpasterskie:

Wspólnota Dorosłych zaprasza ma Mszę św. w poniedziałek o godz. 18.00, a potem na spotkanie formacyjne w Domu Katechetycznym. Zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniach Wspólnoty. Każdy może dołączyć na każdym etapie. Spotykamy się raz na trzy tygodnie w poniedziałkowy wieczór, aby wspólnie rozważać Słowo Boże i pogłębiać swoje życie duchowe.

Spotkanie formacyjne Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00 w kościele.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30.

– wtorek – święto Narodzenia NMP

– sobota – Uroczystość NMP Piekarskiej

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na potrzeby archidiecezji. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc i ofiarę materialną.

Wszystkim życzymy radosnej i błogosławionej niedzieli oraz dużo sił i zdrowia na cały nadchodzący tydzień.