OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV Niedziela Zwykła 11.09.2022

Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

We wtorek o 18.00 Msza św. w intencjach czcicieli MB Fatimskiej. Po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej i Różaniec Fatimski.

W piątek na 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

– poniedziałek – Uroczystość Matki Boskiej Piekarskiej

– wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma

– środa – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

– czwartek– wspomnienie MB Bolesnej

– piątek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana

Grupy Duszpasterskie:

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców planujemy na przyszły poniedziałek 19 września.

Spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku mają się przygotować do I Komunii świętej, planujemy na środę 21 września (przyszły tydzień).

Zachęcamy rodziców do posyłania swoich dzieci do Wczesnej Komunii Św. Warunkiem jest sakramentalne małżeństwo i dojrzały udział w życiu Kościoła. Przygotowanie do wczesnej Komunii trwa dwa lata, a więc warunkiem jest też uczestnictwo w katechezie (szkolnej albo przedszkolnej) w poprzednim roku.

Spotkanie nowej Rady Parafialnej planujemy na poniedziałek 26 września.

W sobotę 24 września pójdziemy z Pieszą Parafialną Pielgrzymką do Bujakowa. Już dziś zapraszamy do udziału. W zakrystii chętni mogą wpisać się na listę uczestników.

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc i ofiarę materialną.

Wszystkim życzymy radosnej, spokojnej i pobożnej niedzieli, a potem dobrego, pomyślnego tygodnia.