OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV Niedziela Zwykła – 16 wrzesień 2018
15 września 2018 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego.
Obchodzimy dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
Dzisiaj w katedrze spotykają się na dorocznej pielgrzymce Dzieci Maryi.

W środę o 17.00 Msza św. w int. Grupy Modlitewnej św. O. Pio. Po Mszy św. spotkanie w salkach.

W środę 19 września pierwsze spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. Spotkanie będzie miało miejsce w kościele po Mszy św. szkolnej.
Zachęcamy także rodziców do posyłania swoich dzieci do Wczesnej Komunii Św. Warunkiem jest sakramentalne małżeństwo i dojrzały udział w życiu Kościoła.

W piątek na 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Na 19.00 zapraszamy na modlitewne czuwanie ze Wspólnotą Dorosłych.

W sobotę 29 września wyruszymy z pieszą pielgrzymką do Sanktuarium w Bujakowie. Wyjście nastąpi o godz. 8.45, a o 10.30 w kościele bujakowskim odprawimy Mszę św. za naszych parafian. Serdecznie zapraszamy do udziału. Na listę chętnych można się wpisywać do przyszłej środy.

– wtorek – święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży
– czwartek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
– piątek – święto św. Mateusza.

Grupy Duszpasterskie:
Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00. Zapraszamy nowych kandydatów.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać za ofiary na Wydział Teologiczny UŚ, za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.
Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc i ofiarę materialną.

Wszystkim życzymy radosnej, spokojnej i pobożnej niedzieli, a potem dobrego tygodnia.