OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV Niedziela Zwykła UROCZYSTOŚĆ MB PIEKARSKIEJ 12.09.2021

Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W poniedziałek o 18.00 Msza św. w intencjach czcicieli MB Fatimskiej. Po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej i Różaniec Fatimski. Na tę Mszę św. i nabożeństwo zapraszamy kandydatów do bierzmowania.

W środę o 17.00 Msza św. w int. Grupy Modlitewnej św. O. Pio. Po Mszy św. spotkanie w salkach. Na tę Mszę św. zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi, które w maju mają przystąpić do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie rodziców w kościele.

Zachęcamy także rodziców do posyłania swoich dzieci do Wczesnej Komunii Św. Warunkiem jest sakramentalne małżeństwo i dojrzały udział w życiu Kościoła. Przygotowanie do wczesnej Komunii trwa dwa lata, a więc warunkiem jest też uczestnictwo w katechezie (szkolnej albo przedszkolnej) w poprzednim roku.

W piątek na 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

– poniedziałek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma

– wtorek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

– środa – wspomnienie MB Bolesnej

– czwartek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana

– sobota – święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży

Grupy Duszpasterskie:

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00. Zapraszamy nowych kandydatów.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Prosimy, aby dostarczyć do kancelarii intencje mszalne zamówione na następne 2 tygodnie (do 3 października) włącznie.

Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii, i za te które jeszcze zostaną złożone przed kościołem na pomoc dla Afgańczyków. Za tydzień kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc i ofiarę materialną.

Wszystkim życzymy radosnej, spokojnej i pobożnej niedzieli, a potem dobrego, pomyślnego tygodnia.