OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela Zwykła 17.10.2021

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.

W tygodniu zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30.

W poniedziałek po Mszy wieczornej w kościele, pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

W środę o 17.00 Msza św. w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio, a po Mszy św. i Różańcu spotkanie grupy w salkach.

Zapraszamy na katechezę dorosłych w czwartek o godz. 19.15. Tematem będzie Rzut oka na historię Kościoła od założenia do Konstantyna.

W piątek zapraszamy na czuwanie modlitewne o godz. 19.00. Poprowadzi je Wspólnota Dorosłych.

W przyszłą niedzielę, na godz. 15.30 zapraszamy na Koncert Pieśni Maryjnych w wykonaniu połączonych chórów, solistów i orkiestry dętej.

Intencje mszalne rocznicowe i jubileuszowe na przyszły rok można zamawiać w tym tygodniu w godzinach urzędowania kancelarii. Dodatkowo w piątek aż do wieczora.

Intencje mszalne za zmarłych będziemy przyjmować w następnych tygodniach, o czym poinformujemy w ogłoszeniach.

Zwyczajem parafii będą też przyjmowane ofiary z tytułu rezerwacji w ławkach, z przeznaczeniem na pokrycie kosztów ogrzewania. Rezerwacje można potwierdzać w kancelarii, a także w zakrystii (w kopercie z wyraźnym oznaczeniem ławki i godziny).

– poniedziałek – święto św. Łukasza Ewangelisty

– środa – wspomnienie św. Jana Kantego

– piątek – wspomnienie św. Jana Pawła II

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00

Dzieci Maryi zapraszają w sobotę na 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, każde wsparcie i dzisiejszą ofiarę na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na misje.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i pomyślnego tygodnia.