OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby misji.

Zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.

W tygodniu zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30.

W środę o 17.00 Msza św. w intencji Grupy Modlitewnej św. o. Pio.

W środę po Mszy św. wieczornej i Różańcu spotkanie kandydatów do bierzmowania (uczniowie klas ósmych) i ich rodziców w kościele.

W piątek zapraszamy na czuwanie modlitewne o godz. 19.00. Poprowadzi je Grupa Modlitewna św. o. Pio.

Intencje mszalne jubileuszowe na przyszły rok będzie można zamawiać od przyszłego tygodnia (po 25 października) w godzinach urzędowania kancelarii.

Zwyczajem parafii będą też przyjmowane ofiary z tytułu rezerwacji w ławkach, z przeznaczeniem na pokrycie kosztów ogrzewania. Rezerwacje można będzie potwierdzać w kancelarii, a także w zakrystii (w kopercie z wyraźnym oznaczeniem ławki i godziny).

– wtorek – wspomnienie św. Jana Kantego

– czwartek – wspomnienie św. Jana Pawła II

– W poniedziałek na Różaniec i Mszę św. wieczorną, zaprasza Wspólnota Dorosłych. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salkach.

– Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00 w kościele.

W myśl nowych rozporządzeń sanitarnych, w strefie „żółtej” obowiązuje limit 1 osoby na 4 metry kwadratowe podczas uroczystości religijnych. Prosimy więc zachować odpowiedni dystans (nieco ponad metr) w kościele, podczas sprawowanej liturgii i poza nią. Obowiązkiem jest też zakrywanie ust i nosa.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, każde wsparcie i dzisiejszą ofiarę na potrzeby misji. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby parafii.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i pomyślnego tygodnia, a przede wszystkim zdrowia i pokoju w sercach.