OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela Zwykła – 21 październik 2018

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby misji.
Dzisiaj także tzw. liczenie wiernych.
Zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.
W tygodniu zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30.
We wtorek Grupa Modlitewna św. o. Pio zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
W czwartek zapraszamy na Mszę św. wieczorną i spotkanie wszystkich uczestników tegorocznej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.
W piątek Nabożeństwo Różańcowe poprowadzą kandydaci do bierzmowania. Zapraszamy wszystkich, a w szczególności rodziców kandydatów.

– poniedziałek – wspomnienie św. Jana Pawła II

Zalecki za zmarłych można składać w zakrystii. Będziemy się za nich modlić Różańcem począwszy od dnia Zadusznego.

Intencje mszalne jubileuszowe na przyszły rok można jeszcze zamawiać w tym tygodniu w godzinach urzędowania kancelarii. W piątek 2 listopada rozpoczniemy przyjmowanie intencji za zmarłych. Kancelaria będzie wtedy czynna przez cały dzień.

Zwyczajem parafii będą też przyjmowane ofiary z tytułu rezerwacji w ławkach, z przeznaczeniem na pokrycie kosztów ogrzewania. Rezerwacje można potwierdzać w kancelarii, a także w zakrystii (w kopercie z wyraźnym oznaczeniem ławki i godziny).

W poniedziałek na Różaniec, Mszę św. wieczorną zaprasza Wspólnota Dorosłych. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salkach.
Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00
Dzieci Maryi zapraszają w sobotę na 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, każde wsparcie i dzisiejszą ofiarę na potrzeby misji. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby parafii i remont dachu kościoła.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i pomyślnego tygodnia.