OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela Zwykła 18.09.2022

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ.

Zapraszamy dziś na Niedzielne Nieszpory o godz. 16.00.

Jutro (poniedziałek) zapraszamy kandydatów do bierzmowania i ich rodziców na Mszę św. wieczorną i spotkanie w kościele.

W środę na Mszę św. szkolną, a po niej na spotkanie w kościele zapraszamy rodziców dzieci, które w tym roku mają się przygotować do I Komunii świętej.

Zachęcamy rodziców do posyłania swoich dzieci do Wczesnej Komunii Św. Warunkiem jest sakramentalne małżeństwo i dojrzały udział w życiu Kościoła. Podejmując decyzję o posłaniu dziecka do Wczesnej Komunii św., rodzice muszą liczyć się z tym, że przygotowanie dzieci odbywa się m.in. przez obowiązkowe, cotygodniowe katechezy w salkach.

Przygotowanie do wczesnej Komunii trwa dwa lata, a więc warunkiem jest też uczestnictwo w katechezie (szkolnej albo przedszkolnej) w poprzednim roku.

W środę zapraszamy też na Mszę św. o 17.00 czcicieli św. o. Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy Modlitewnej św. o. Pio w salkach.

W piątek zapraszamy na wieczorne czuwanie modlitewne z Grupą Modlitewną św. o. Pio. W tym dniu przypada liturgiczne wspomnienie świętego.

W sobotę 24 września pójdziemy z Pieszą Parafialną Pielgrzymką do Bujakowa. Wyjście pielgrzymki nastąpi o godz. 8.45, a o 10.30 w kościele bujakowskim odprawimy Mszę św. za naszych parafian. Chętnych, także tych, którzy planują dojechać do Bujakowa, prosimy o wpisanie się na listę w zakrystii.

Spotkanie nowej Rady Parafialnej planujemy na poniedziałek 26 września.

wtorek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

środa – święto św. Mateusza Ewangelisty

piątek – wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną w poniedziałek. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salkach. Zapraszamy wszystkich do włączania się w te spotkania. W tym roku chcemy lepiej poznawać Księgę Apokalipsy.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc i dzisiejszą ofiarę na Wydział Teologiczny UŚ. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii

Wszystkim życzymy duchowego wytchnienia w Dzień Pański, a potem pomyślnego tygodnia.