OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego.

Zapraszamy dziś na Niedzielne Nieszpory o godz. 16.00.

W środę od 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z Grupą Modlitewną św. o. Pio.

W środę po Mszy św. szkolnej zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci, które w przyszłym roku mają przyjąć I Komunię świętą.

W piątkowy wieczór na godz. 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną z Grupą Modlitewną św. o. Pio.

W sobotę 26 września wyruszymy z pieszą pielgrzymką do Sanktuarium w Bujakowie. Wyjście nastąpi o godz. 8.45, a o 10.30 w kościele Bujakowskim odprawimy Mszę św. za naszych parafian. Serdecznie zapraszamy do udziału. Na listę chętnych można się wpisywać do środy.

poniedziałek – święto św. Mateusza, Apostoła

środa – wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny

Można już opłacać prenumeratę Gościa Niedzielnego za IV kwartał. Prosimy też o uzupełnienie wpłat za III kwartał.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc i dzisiejszą ofiarę na Wydział Teologiczny UŚ. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy świętej i pięknej niedzieli, a potem pomyślnego tygodnia.