OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela Zwykła – 22.09.2019

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Zapraszamy dziś na Niedzielne Nieszpory o godz. 16.00.

W poniedziałek o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z Grupą Modlitewną św. O. Pio, w dniu jego liturgicznego wspomnienia.

W piątkowy wieczór na godz. 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną z Grupą Modlitewną św. o. Pio.

W sobotę 28 września wyruszymy z pieszą pielgrzymką do Sanktuarium w Bujakowie. Wyjście nastąpi o godz. 8.45, a o 10.30 w kościele Bujakowskim odprawimy Mszę św. za naszych parafian. Serdecznie zapraszamy do udziału. Na listę chętnych można się wpisywać jeszcze do środy.

W przyszły wtorek rozpocznie się październik, w którym zapraszamy na codzienne nabożeństwa różańcowe. Grupy Duszpasterskie zachęcamy do przygotowania rozważań różańcowych i wpisania terminów na listę w zakrystii.

poniedziałek – wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny
piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo
sobota – wspomnienie św. Wacława

Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę wyjątkowo wieczorem o godz. 17.00.

Można już opłacać prenumeratę Gościa Niedzielnego za IV kwartał. Prosimy też o uzupełnienie wpłat za III kwartał.

Prosimy, aby z kaplicy adoracji nie zabierać modlitewników. Zostały tam umieszczone, aby służyły wszystkim przychodzącym na adorację.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc i dzisiejszą ofiarę na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
Wszystkim życzymy świętej i pięknej niedzieli, a potem pomyślnego tygodnia.