OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela Zwykła – 23 wrzesień 2018

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
W tym roku przypada setna rocznica stygmatyzacji św. o. Pio, a dzisiaj 50 rocznica jego śmierci. Grupa Modlitewna św. o. Pio zaprasza do wspólnej modlitwy i na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu dziś o godz. 15.30.
W piątkowy wieczór na godz. 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną z Grupą Modlitewną św. o. Pio.

W sobotę 29 września wyruszymy z pieszą pielgrzymką do Sanktuarium w Bujakowie. Wyjście nastąpi o godz. 8.45, a o 10.30 w kościele Bujakowskim odprawimy Mszę św. za naszych parafian. Serdecznie zapraszamy do udziału. Na listę chętnych można się wpisywać jeszcze do środy.

W przyszły poniedziałek rozpocznie się październik, w którym zapraszamy na codzienne nabożeństwa różańcowe. Grupy Duszpasterskie zachęcamy do przygotowania rozważań różańcowych i wpisania terminów na listę w zakrystii.

Obchody liturgiczne:
– czwartek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
– piątek – wspomnienie św. Wacława, męczennika.
– sobota – święto świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

Grupy duszpasterskie:
Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę wyjątkowo wieczorem o godz. 17.00.

Można już opłacać prenumeratę Gościa Niedzielnego za IV kwartał. Prosimy też o uzupełnienie wpłat za III kwartał.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc i dzisiejszą ofiarę na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a potem pomyślnego tygodnia.

Duszpasterstwo młodzieży i nauczycieli naszego dekanatu serdecznie zaprasza na wspólne wyjazdy.  W październiku w dniach od 12 do 14 Szlakiem Piastowskim zaś w I tygodniu ferii zimowych od 9 do 16 lutego na Ferie z Bogiem czyli obóz narciarski w Alpach Włoskich. Bliższe informacje na plakatach, ilość miejsc jest ograniczona.