OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2022 Światowy dzień migranta i uchodźcy
24 września 2022 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na Nieszpory niedzielne o 16.00.

W poniedziałek 26 września o 19.00 na probostwie odbędzie się zebranie nowej Rady parafialnej.

W piątek o 19.00 w kościele Godzina Modlitewna – Lectio Divina z Ewangelią niedzieli. Serdecznie zapraszamy.

W sobotę rozpocznie się październik, miesiąc w którym zaprosimy na codzienne nabożeństwa różańcowe – w tygodniu o 17.30, a w niedziele w miejsce Nieszporów. Grupy Duszpasterskie zachęcamy do przygotowania rozważań różańcowych i wpisania terminów na listę w zakrystii.

W tym tygodniu przypada I sobota nowego miesiąca. Na 6.30 zapraszamy na Mszę św. w intencjach Żywego Różańca.

Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie członków Róż Różańcowych w naszych salkach. Drugie takie spotkanie będzie miało miejsce w środę 5 października po Mszy św. wieczornej. Chętnych prosimy o wybór terminu i wpisanie się na listy, które są wyłożone z tyłu kościoła. Organizatorzy proszą, żeby na spotkanie nie przynosić żadnych własnych wiktuałów.

– wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo.

– środa – wspomnienie św. Wacława

– czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

– piątek– wspomnienie św. Hieronima

– sobota – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę na Mszy św. porannej i na wspólnym śniadaniu.

Można już opłacać prenumeratę Gościa Niedzielnego za IV kwartał. Prosimy też o uzupełnienie wpłat za III kwartał.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc i dzisiejszą ofiarę na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Wszystkim życzymy świętej niedzieli i pomyślnego tygodnia.