OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela Zwykła – 27.09.2020
26 września 2020 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na Nieszpory niedzielne o 16.00.

W środę od 16.00 zapraszamy do spowiedzi dzieci.

W czwartek rozpocznie się październik, miesiąc w którym zapraszamy na codzienne nabożeństwa różańcowe – w tygodniu o 17.30, a w niedziele w miejsce Nieszporów. Grupy Duszpasterskie zachęcamy do przygotowania rozważań różańcowych i wpisania terminów na listę w zakrystii.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota nowego miesiąca.

W czwartek po Mszy św. wieczornej w salkach katechetycznych będzie możliwość skorzystania z Poradni Życia Rodzinnego.

Także w czwartek zapraszamy na spotkanie Grupy Liturgicznej. Odbędzie się ono po Mszy św. wieczornej w kościele.

W piątek o 6.30 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii. Od 17.00 zapraszamy do spowiedzi dzieci komunijne. Potem o 18.00 w ich intencji Msza św., na którą zapraszamy też młodzież naszej parafii.

O 19.00 w kościele Godzina Modlitewna – Lectio Divina z Ewangelią niedzieli. Młodzież zaprosi nas na adorację w następnym tygodniu.

W sobotę o 6.30 Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca.

– poniedziałek – wspomnienie św. Wacława

– wtorek – święto świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

– środa – wspomnienie św. św. Hieronima

– czwartek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

piątek – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. wieczorną w poniedziałek i na spotkanie w domu parafialnym.

Oazę Młodzieżową zapraszamy na Mszę św. w piątek i modlitewne czuwanie.

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00 w kościele.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę na Mszy św. porannej i potem w salkach.

Prosimy o wpłaty na prenumeratę Gościa Niedzielnego za IV kwartał. Prosimy też o uzupełnienie wpłat za III kwartał. Tych którzy zrezygnowali z prenumeraty prosimy o informację.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc i dzisiejszą ofiarę na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Wszystkim życzymy pięknej i świętej niedzieli, a także pomyślnego tygodnia.