OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła 3.10.2021

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.

W tygodniu na Nabożeństwa Różańcowe zapraszamy o godz. 17.30. Nie tylko zapraszamy, ale usilnie wzywamy do tej modlitwy, zwłaszcza przeżywanej wspólnotowo.

W środę na Mszę św. o godz. 8.00 zapraszamy naszych Seniorów, emerytów i rencistów. Na Mszy św. o godz. 17.00 zostaną poświęcone różańce dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

Po rocznej przerwie zapraszamy na nowy cykl Katechez dla Dorosłych, które będą nosiły nazwę Quaestiones disputatae, czyli kwestie dyskutowane.W tym roku spotkania będą się odbywały co 2 tygodnie w 1 i 3 czwartek miesiąca o 19.15 w Domu Parafialnym. W czwartek 7 października tematem będzie: Rzut oka na herezje.

W czwartek po Mszy św. wieczornej w Domu Katechetycznym czynna będzie Poradnia Życia Rodzinnego.

W piątek na 19.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne z medytacją karmelitańską.

• poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
  • czwartek – wspomnienie MB Różańcowej

W poniedziałek na Mszę św. wieczorną i spotkanie formacyjne zaprasza Wspólnota Dorosłych.

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Prenumeratorów Gościa Niedzielnegoprosimy jeszcze o wpłaty za IV kwartał.

Zelatorzy Róż Różańcowych przypominają o wpłacaniu corocznych składek, kwota pozostaje bez zmiany.

Na poniedziałek 11 października (godz. 19.00) zaplanowano spotkanie Rady Parafialnej.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejszą kolektę na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii, a po Mszach świętych zbiórka przed kościołem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Wszystkim życzymy radosnej i pogodnej niedzieli i pomyślnego tygodnia.