OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła – 4.10.2020
3 października 2020 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.

W tygodniu na Nabożeństwa Różańcowe zapraszamy o godz. 17.30. Nie tylko zapraszamy, ale usilnie wzywamy do tej modlitwy w niespokojnym i trudnym dla wszystkich czasie.

W środę o 8.00 Msza św. w intencji naszych seniorów, emerytów i rencistów.

W środę po Mszy św. szkolnej i Różańcu zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na spotkanie w kościele. Podczas Mszy św. poświęcimy różańce dla tych dzieci.

W czwartek o 19.00 spotkanie uczestników przyszłorocznej (przełożonej) pielgrzymki do Włoch. Spotkanie z przedstawicielem Biura Pielgrzymkowego odbędzie się w kościele.

W piątek na 19.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne przygotowane przez naszą młodzież.

poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

środa – wspomnienie MB Różańcowej

Oazę Młodzieżową zapraszamy w piątek na modlitewne czuwanie.

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00 w kościele.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Prenumeratorów Gościa Niedzielnego prosimy jeszcze o wpłaty za IV kwartał (78 zł).

Na stronie internetowej parafii znajdziemy informację Biura Statystycznego o obowiązkowym spisie rolnym.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejszą kolektę na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii, a po Mszach świętych zbiórka przed kościołem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Wszystkim życzymy radosnej i pogodnej niedzieli i pomyślnego tygodnia.