OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła – 8 październik 2017

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na budowę kościoła p.w. św. o. Pio w Tychach Mąkołowcu.
W związku z przesunięciem z przyszłej niedzieli Dnia Papieskiego, zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia, także dzisiaj po Mszy św. przed kościołem.
Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.
W tygodniu na Nabożeństwa Różańcowe zapraszamy o godz. 17.30, a we wtorek po Mszy św. porannej.
W piątek o godz. 8.00 Msza św. z okazji Dnia Edukacji Narodowej w intencji Pracowników i uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. św. Jana Pawła II w Paniówkach.
Piątek będzie trzynastym dniem miesiąca. Nabożeństwo różańcowe odprawimy o zwykłej porze, a procesja z figurą MB Fatimskiej będzie miała miejsce po zakończeniu Mszy św. na 19.00 zapraszamy na Lectio Divina z Ewangelią przyszłej niedzieli.
W przyszłą niedzielę będzie miało miejsce tzw. liczenie wiernych.

Obchody liturgiczne:
– piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego

Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Prenumeratorów Gościa Niedzielnego prosimy jeszcze o wpłaty za IV kwartał.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejsza kolektę na budowę kościoła w Tychach Mąkołowcu. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim życzymy radosnej i pogodnej niedzieli i dobrego tygodnia.