OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela Zwykła 10.10.2021
9 października 2021 Ogłoszenia parafialne

Przeżywamy dziś Dzień Papieski.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.

W tygodniu zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30.

W poniedziałek o 19.00 spotkanie Rady Parafialnej na probostwie.

W środę na Mszę św. o 17.00 zapraszamy czcicieli MB Fatimskiej. Po Mszy św. pójdziemy z procesją z figurą Matki Bożej i odmówimy Różaniec. Po Mszy św. i Różańcu w Kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W sobotę 16 października wyruszymy z pieszą pielgrzymką do Sanktuarium w Bujakowie. Wyjście nastąpi o godz. 8.45, a o 10.30 w kościele Bujakowskim odprawimy Mszę św. za naszych parafian. Chętnych prosimy, aby zapisali się (do środy) na listę wyłożoną z tyłu kościoła. Prosimy, aby zapisali się także ci, którzy zamierzają dojechać samochodami.

– środa – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego

piątek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa

– sobota – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc, życzliwość i dzisiejszą ofiarę na potrzeby parafii.

Przed kościołem dzisiaj zapowiedziana zbiórka na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Wszystkim życzymy, przeżywanych z Bożym błogosławieństwem, radosnej niedzieli i dobrego tygodnia.