OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020
10 października 2020 Ogłoszenia parafialne

Przeżywamy dziś Dzień Papieski.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.

W tygodniu zapraszamy na Różaniec o godz. 17.30.

We wtorek będziemy przeżywali Dzień Fatimski. Różaniec odmówimy o 17.30, a po Mszy św. wieczornej pójdziemy za figurą Matki Boskiej Fatimskiej w procesji wokół kościoła.

W środę po Mszy św. i Różańcu w Kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Na to spotkanie zapraszamy kandydatów, którzy mają przyjąć sakrament 7 listopada br. Uczniów klas ósmych zaprosimy w następną środę.

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, zaś na 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną ze Wspólnotą Dorosłych.

– wtorek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego

– czwartek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa

– piątek – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

– sobota – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.

Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00 w kościele.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc, życzliwość i dzisiejszą ofiarę na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na misje.

Przed kościołem dzisiaj zapowiedziana zbiórka na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

W tym tygodniu zostaną nareszcie odebrane tzw. elektrośmieci, do wtorku można jeszcze dorzucić jakieś urządzenia zużyte i zepsute. Składujemy je za salkami parafialnymi.

Wszystkim życzymy pięknego czasu przeżywanego z Bożym błogosławieństwem, radosnej niedzieli i dobrego tygodnia.