OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10.2019

Przeżywamy dziś Dzień Papieski.
Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00. Po Mszy św. wieczornej procesja z figurą MB Fatimskiej.
W tygodniu zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30.

W środę na Mszę św. wieczorną i spotkanie w salkach po nabożeństwie różańcowym zaprasza Grupa Modlitewna św. O. Pio. Po Mszy św. i Różańcu w Kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św..

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, zaś na 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną ze Wspólnotą Dorosłych.

W tym tygodniu w godzinach urzędowania kancelarii będziemy przyjmować intencje Mszy św. na przyszły rok. Na razie tylko Msze św. jubileuszowe. Msze św. za zmarłych będzie można zamawiać po ogłoszeniu w następnych tygodniach.

W sobotę 26 października w parafii MB Częstochowskiej w Knurowie świętowane będzie dziesięciolecie tamtejszej Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Nasi parafianie otrzymali zaproszenie na tę uroczystość. Chętnych na wyjazd prosimy o zapisy w zakrystii.

– wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa
– środa – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej
– czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego
– piątek – święto św. Łukasza Ewangelisty

Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30
Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc, życzliwość i dzisiejszą ofiarę na potrzeby parafii.
Przed kościołem dzisiaj zapowiedziana zbiórka na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Wszystkim życzymy, przeżywanych z Bożym błogosławieństwem, radosnej niedzieli i dobrego tygodnia.