OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10.2019
12 października 2019 Ogłoszenia parafialne

Przeżywamy dziś Dzień Papieski.
Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00. Po Mszy św. wieczornej procesja z figurą MB Fatimskiej.
W tygodniu zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30.

W środę na Mszę św. wieczorną i spotkanie w salkach po nabożeństwie różańcowym zaprasza Grupa Modlitewna św. O. Pio. Po Mszy św. i Różańcu w Kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św..

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, zaś na 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną ze Wspólnotą Dorosłych.

W tym tygodniu w godzinach urzędowania kancelarii będziemy przyjmować intencje Mszy św. na przyszły rok. Na razie tylko Msze św. jubileuszowe. Msze św. za zmarłych będzie można zamawiać po ogłoszeniu w następnych tygodniach.

W sobotę 26 października w parafii MB Częstochowskiej w Knurowie świętowane będzie dziesięciolecie tamtejszej Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Nasi parafianie otrzymali zaproszenie na tę uroczystość. Chętnych na wyjazd prosimy o zapisy w zakrystii.

– wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa
– środa – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej
– czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego
– piątek – święto św. Łukasza Ewangelisty

Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30
Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc, życzliwość i dzisiejszą ofiarę na potrzeby parafii.
Przed kościołem dzisiaj zapowiedziana zbiórka na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Wszystkim życzymy, przeżywanych z Bożym błogosławieństwem, radosnej niedzieli i dobrego tygodnia.