OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela Zwykła – 14 październik 2018

Przeżywamy dziś Dzień Papieski.
Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na budowę kościoła w Tychach – Mąkołowcu.
Witamy w naszej parafii ks. Łukasza Płaszewskiego, który pomaga budowniczemu kościoła w głoszeniu kazań i zbiórce kolekt.
Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 16.00.
W tygodniu zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30.

W środę na Mszę św. wieczorną i spotkanie w salkach po nabożeństwie różańcowym zaprasza Grupa modlitewna św. O. Pio.

W czwartek na spotkanie przy stole w Domu Parafialnym zapraszamy nasze Róże Różańcowe. Do wyboru są dwa terminy, według możliwości: o 10.00, albo po Mszy św. wieczornej.

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, zaś na 19.00 zapraszamy na Godzinę Modlitewną ze Wspólnotą Dorosłych.

W tym tygodniu będziemy przyjmować intencje Mszy św. na przyszły rok. Na razie tylko Msze św. jubileuszowe. Można je zamawiać w środę od 7.00 – 12.00 i w piątek od 7.00 do 17.30.

– poniedziałek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa
– wtorek – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej
– środa – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego
– czwartek – święto św. Łukasza Ewangelisty
– sobota– wspomnienie św. Jana Kantego

Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, wszelką pomoc, życzliwość i dzisiejszą ofiarę na budowę kościoła w Tychach – Mąkołowcu. Za tydzień kolekta na misje.
Przed kościołem dzisiaj zapowiedziana zbiórka na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Wszystkim życzymy, przeżywanych z Bożym błogosławieństwem, radosnej niedzieli i dobrego tygodnia.