OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXX Niedziela Zwykła 23.10.2022

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na misje.

Zapraszamy dziś na Różaniec o 16.00. W tygodniu nabożeństwo różańcowe o 17.30.

We wtorek na godz. 18.50 zapraszamy na kolejną Katechezę Dorosłych. Temat: Anglikanie bez królowej, czy może od dawna bez Prawdy? Rzut oka na współczesną teologię anglikańską.

W piątek zapraszamy na modlitewne czuwanie Lectio Divina o godz. 19.00.

W następnym tygodniu, po Uroczystości Wszystkich Świętych, będziemy się modlić Różańcem za zmarłych zalecanych. Zalecki za zmarłych można składać w zakrystii.

• piątek – święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Ministranci mają zbiórkę w sobotę o 9.00.

Dzieci Maryi spotkają się w sobotę o 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę, za pomoc i za dzisiejszą ofiarę na misje. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Intencje Mszalne jubileuszowe na przyszły rok można będzie zamawiać w kancelarii w piątek od 15.30.

Zwyczajem lat poprzednich można rezerwować miejsca w ławkach na dwie niedzielne Msze św. Można to zrobić w kancelarii, albo w zakrystii podając dokładne dane: imię, nazwisko i koniecznie nr ławki. Ofiara przy tym składana, będzie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania.

Wszystkim życzymy świętej niedzieli, dobrego wypoczynku i pomyślnego tygodnia.