OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXI Niedziela Zwykła – 3.11.2019
2 listopada 2019 Ogłoszenia parafialne

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na renowację katowickiej katedry.
Zapraszamy dziś na Różaniec za zmarłych zalecanych o 16.00.
W tygodniu jeszcze do piątku Różaniec za zmarłych o 17.30.
W poniedziałek na 19.00 zapraszamy młodzież na drugie spotkanie w ramach dalszego przygotowania do małżeństwa.
W środę na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. i spotkanie przy stole naszych seniorów, emerytów i rencistów.
W czwartek o 19.00 kolejne spotkanie Katechezy Dorosłych. Temat spotkania: U progu tajemnic wiary. O sakramentach w ogólności. Zapraszamy.

– poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza
– sobota – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi zapraszają na 9.30.

Zachęcamy wiernych do uzyskiwania odpustu za zmarłych. Jest to możliwe jeszcze do 8 listopada, przez nawiedzenie cmentarza, modlitwę za zmarłych i zachowanie zwykłych warunków odpustu.

Zwyczajem lat poprzednich można rezerwować miejsca w ławkach na dwie niedzielne Msze św. Można to zrobić w kancelarii, albo w zakrystii podając dokładne dane: imię, nazwisko i koniecznie nr ławki.
Intencje mszalne za zmarłych na przyszły rok są przyjmowane w godzinach urzędowania kancelarii.

Bóg zapłać wszystkim za ofiary na renowację katowickiej katedry. Za tydzień kolekta na budowę kościoła p.w. św. O. Pio w Tychach Mąkołowcu, a przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

Wszystkim życzymy radosnej i świętej niedzieli, dobrego wypoczynku i pomyślnego tygodnia.