OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII Niedziela Zwykła – 10.11.2019
9 listopada 2019 Ogłoszenia parafialne

Obchodzimy dziś dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.
Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na budowę kościoła p.w. św. o. Pio w Tychach Mąkołowcu
Na 16.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory.

Jutro o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. za Ojczyznę, w dniu państwowego Święta Niepodległości.

W środę po Mszy św. wieczornej odmówimy Różaniec Fatimski. Na tę Mszę św. zapraszamy też wszystkich uczestników tegorocznej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Po Różańcu spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.

W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Na 19.00 zapraszamy na Lectio Divina z Ewangelią niedzieli.

Przyszła niedziela będzie przeżywana jako Światowy Dzień Ubogich.

W sobotę 23 listopada po Mszy św. wieczornej w naszym kościele będziemy mogli przeżyć spektakl Polskiego Teatru Historii p.t. Paraklet. Już dziś zapraszamy.

– poniedziałek – wspomnienie św. Marcina z Tours.
– wtorek – wspomnienie św. Jozafata.
– środa – wspomnienie św. męczenników Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
W sobotę wyjątkowo nie będzie zbiórki ministrantów.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejsze ofiary na budowę kościoła w Tychach Mąkołowcu. Po Mszy św. przed kościołem ma miejsce zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii.

W zakrystii można potwierdzać prenumeraty czasopism na przyszły rok (Słowo wśród nas – 71,50 zł, Różaniec – 62 zł, Głos O. Pio – 47 zł.) Do końca listopada zamkniemy listy i złożymy zamówienia.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a potem udanego tygodnia.