OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII Niedziela Zwykła – 11 listopad 2018
10 listopada 2018 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii i remont dachu kościoła.
Obchodzimy dziś dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.

We wtorek po Mszy św. odmówimy Różaniec Fatimski.
W środę po Mszy św. szkolnej w kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Na 19.00 zapraszamy na godzinę modlitewną ze Wspólnotą Dorosłych.
W sobotę 17 października Grupa Modlitewna św. o Pio zaprasza na wyjazd do Olzy na uroczyste spotkanie grup modlitewnych. Chętnych prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii. Wyjazd będzie miał miejsce o godz. 8.30.

– poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata.
– wtorek – wspomnienie św. męczenników Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
– sobota – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.

Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Ministranci – zbiórka w sobotę o 9.00.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejsze ofiary na potrzeby parafii. Po Mszy św. przed kościołem ma miejsce zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji.
W zakrystii można potwierdzać prenumeraty czasopism na przyszły rok (Słowo wśród nas – 71,50 zł, Któż jak Bóg – 30 zł, Różaniec – 62 zł, Głos O. Pio – 47 zł, Nie będzie już prenumeraty pisma Posłaniec Serca Jezusowego, ze względu na zakończenie edycji tego tytułu. Do końca listopada zamkniemy listy i złożymy zamówienia.
Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a potem udanego tygodnia.

Przed nami III edycja Archidiecezjalnej Pielgrzymki Osób Chorych, Niepełnosprawnych, ich Rodzin i Diecezjan do Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes. Ideą przewodnią pielgrzymki jest stworzenie chorym i niepełnosprawnym niepowtarzalnej szansy przeżycia paru dniu w Lourdes, umocnienia się Bożą łaską i doświadczenia wspólnoty wiary w towarzystwie rodziny, a także innych osób dotkniętych cierpieniem. Udział w pielgrzymowaniu zapowiedzieli Ksiądz Arcybiskup Wiktor i Ksiądz Biskup Marek. Pielgrzymkę zaplanowano w dniach 5-13 maja 2019 r. Przejazd zaplanowano specjalnym pociągiem z wagonami sypialnymi. Koszt pielgrzymki: 2799zł + 199€.
Informacje i zapisy:
Biuro Podróży PL TRAVEL ul. Dąbrowskiego 1/6, 40-032 Katowice