OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII Niedziela Zwykła 6.11.2022
5 listopada 2022 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na remont krypty katowickiej katedry.

Na 16.00 zapraszamy na Różaniec za zmarłych zalecanych.

Jutro i we wtorek będziemy modlili się za zmarłych zalecanych o 17.30.

We wtorek zapraszamy na kolejną Katechezę Dorosłych. Temat: Refleksja listopadowa o naszym końcu, który jest nowym początkiem. Teologia – eschatologia.

W piątek 11 listopada przypada państwowe Święto Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.00.

Na 19.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne z Grupą Modlitewną św. o. Pio.

W piątek 11 listopada nieczynna będzie kancelaria parafialna.

– środa – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

– czwartek – wspomnienie papieża św. Leona Wielkiego

– piątek – wspomnienie św. Marcina z Tours

– sobota – wspomnienie św. Jozafata

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Msze św. wieczorną i spotkanie formacyjne w poniedziałek.

Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Organizujemy wycieczkę do Pragi na Jarmark Świąteczny i zwiedzenie miasta poza schematami, z przewodnikiem. Termin 10 grudnia. Plan i bliższe informacje na stronie internetowej i do zabrania z tyłu kościoła. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejsze ofiary na remont krypty katedry. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii, a po Mszy św. przed kościołem będzie miała miejsce zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

W zakrystii można potwierdzać prenumeraty czasopism na przyszły rok (Różaniec – 91 zł, Głos O. Pio – 84 zł.) Do końca listopada zamkniemy listy i złożymy zamówienia.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a potem udanego tygodnia.