OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII Niedziela Zwykła 7.11.2021
6 listopada 2021 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na remont krypty katowickiej katedry.

Na 16.00 zapraszamy jeszcze na Różaniec za zmarłych zalecanych.

W czwartek 11 listopada przypada państwowe Święto Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.00.

W piątek 12 listopada nieczynna będzie kancelaria parafialna.

W piątek o 19.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne ze Wspólnotą Dorosłych.

W sobotę 13 listopada o 18.00 Msza św. w intencjach czcicieli MB Fatimskiej i Różaniec fatimski po Mszy św.

Przyszła niedziela obchodzona będzie jako Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

• wtorek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • środa – wspomnienie papieża św. Leona Wielkiego
  • czwartek – wspomnienie św. Marcina z Tours
  • piątek – wspomnienie św. Jozafata
  • sobota – wspomnienie św. męczenników Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejsze ofiary na remont krypty katedry. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii, a po Mszy św. przed kościołem będzie miała miejsce zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

W zakrystii można potwierdzać prenumeraty czasopism na przyszły rok (Różaniec – 70 zł, Głos O. Pio – 54 zł.) Do końca listopada zamkniemy listy i złożymy zamówienia.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a potem udanego tygodnia.